0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Kargo ve Ürün İade


Vermiş olduğum siparişlerde ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Satın alacağınız tüm ürünler için kargo bedeli sadece 9 TL'dir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo ücreti iade/ değişim durumunda iade edilir mi? Hayır, kargo ücretleri iade edilmemektedir.

Siparişler ne zaman teslim ediliyor?

Hafta içi, “Aynı Gün Kargoya Verilir “ ibaresi olan ve saat 16.00’ya kadar tamamladığınız siparişleriniz, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve yaklaşık 48 saatte tarafınıza ulaşmaktadır. Hafta içi saat 16.00’dan sonra tamamlanan siparişleriniz, bir sonraki gün kargoya teslim edilmekte ve yaklaşık 72 saatte alıcı adresine teslim edilmektedir. Cumartesi günü “Aynı Gün Kargoya Verilir “ ibaresi olan ve saat 12:00’ye kadar tamamlanan siparişleriniz ise, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve yaklaşık 72 saatte alıcıya iletilmektedir. 
Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile bilgilendirilir, kargo takibinizi "Hesabım" bölümünde sipariş numaranızın altında görebilirsiniz.

Siparişler hangi kargo firması ile gönderiliyor?

Siparişleriniz, Aras Kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir.

Siparişimin kargoya teslim edilip edilmediğini nasıl takip edebilirim?

markacool.com siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Kargo takibinizi, "Hesabım" bölümünde yer alan sipariş numaranızın altında görebilir, kargonuzun nerede olduğunu bir tıkla öğrenebilirsiniz.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

markacool.com sizi mutlu etmek için en iyi ürünleri en avantajlı fırsatlar ile sunsa da bazı durumlarda aldığınız ürünü iade etmek isteyebilirsiniz. İade sürecini, siparişinizi teslim aldıktan sonra 8 gün içerisinde ürünü belirtilen adrese göndererek başlatabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturanızla birlikte Aras Kargo ile gönderebilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri özelinde ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması iade kabulü için şarttır. Tek kullanımlık veya hızlı bozulan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade ettiğiniz ürün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade veya ret kararı verilebilir. İade kabulü halinde ürün bedeli aktarımı kredi kartınıza ve bankanıza bağlı olarak birkaç gün sürebilir. 

İade etme süreci kaç gündür?

İade etme süreniz 8 gündür. Ürün bedelinin kullanıcıya geri aktarımı ile iade sürecinin tamamlanması bankalara göre değişebilmekle beraber iade kabulünün ardından birkaç gün içinde tamamlanmaktadır.

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri özelinde ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması iade kabulü için şarttır. Tek kullanımlık veya hızlı bozulan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İcgiyimde iade kabul edilmez

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: Aras Kargo ya Markacool.com online pazarlama olarak bildirildiğinde Adresimiz Aras Kargoda mevcut olup Kargo indirimli olarak gelir

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

İade ettiğiniz ürün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade veya ret kararı verilebilir. İade kabulü halinde ürünün markacool.com 'a ulaşımının ardından 1-3 iş günü içerisinde bedel iadesi talimatı bankanıza iletilmekte ve bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 1-7 iş günü içinde ürün bedeli hesabınıza/kredi kartınıza aktarılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde markacool.com’un bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.

Sattığınız tüm ürünler orijinal mi? 

markacool.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir. Her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. 

Adres Bilgimi nasıl kaydedebilirim?

 “Hesabım” sayfası ile ulaşacağınız "Adres Bilgilerim" sekmesinden adres bilgilerinizde değişiklik yapabilir, bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Sipariş oluştururken "Sepetim" butonuyla ulaşacağınız sipariş adımlarında "Adres Bilgileri" bölümüne güncel adresinizi yazdıktan sonra "Kaydet" butonuna tıklamanız, ardından "Devam" butonuyla ödeme adımına ilerlemeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından adresiniz daha sonraki siparişlerinizde de kullanabilmeniz ve güncel siparişinizin teslimi için kaydedilmiş olacaktır.

"