0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Hamilelikte Kıyafet Seçimi ve Giyim Tarzı

Günümüzde eski Dönemlerde Farklı Olarak anne adayları için Özel Kıyafetler üeten Firmaların Sayısının artması anne adaylarının Yanlızca Salopet ve tulum gibi klasik hamile kıyafetlerinden çok daha fazlasına sahip olmasını sağlamıştır.
Hamileliğin Her döneminde ayrı ayrı kıyafet satınalma imkanınız olduğu gibi karnınız büyüdükçe özel kemerleri sayesinde bollaştırarak giyebileceğiniz Kıyafet seçenekleri mevcuttur.
Hamilelik döneminde giyim sizin kendinizi daha rahat hissetmeniz açısından son derce önemlidir ve seçimleriniz günlük özel yaşamınız iş yaşamınız ev içi yaşamınız için ayrı ayrı özelliklerarz etmeli iç çamaşır seçimiz de daha özenli olmalıdır. Özellikle gebeliğinizin ikinci trimesterinin yani ikinci üçaylık döneminin başlamasından itibaren artık eski kıyafetlerinizin ve sütyenlerinizin size dar geldiğini farkedebilirsiniz.Bu aşamada henüz daha hamile kıyafetleri almanıza gerek olmasada bol kıyafetler sizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilir.
Meme dokusunda meydana gelen hormonal değişiklikler nedeni ile göğüsleriniz ağrılı olabilir bu tür durumlarda göğüslerinizi alttan iyi destekleyen sütyen kullanmanız bu ağrıların daha azalmasına faydalı olacaktır.İç çamaşırı seçiminde de artık anne adayları eskisinden daha özgür olabiliyor ve büyüyen karna baskı yapmayan külotler kullanabiliyorlar.Bunların Pamulu olması daha uygundur.
Anne adayları genelse sıcağa daha duyarlı Hale gelirler ve bu nedenle daha hafif kıyafetler tercih ederler Yinede Özellikle kış Aylarında mevsim koşullarına uygun kıyafetler tercih etmelisiniz.Kıyafet kullanımında maksimum özgürlük temel Kuraldır.Her zaman içinde kendinizi rahat hissettiğiniz Kıyafetler tercih edin. strech Tarzı ürünlerin baklardaki kandolaşımını engellemesi ve varis oluşumuna katkıda bulunabileceğini unutmayın.

Doğum yaptıktan sonra anne adaylarının Düştüğü temel yanılgı lardan biride yeni kıyafet almak yerine nasıl olsa eski kiloma dönerim düşüncesi ile eski hamilelik kıyafetlerine veya hamilelik dönemi kıyfetlerine sığmaya çalışılmasıdır. Hamilelik öncesi kilolarınıza dönmeniz ne kadar istesenizde aylar sonra olabilir zira emzirme dönemi diyet yapmak için uygun bir dönem değildir aksine beslenmenizin en az hamilelik dönemindeki kadar mükemmel olması ve devam etmesi gerekir. biraz daha gerçekçi davranıp belinizi ve göğsünüzü sıkmayan kıyafetler edinmelisiniz.Özellikle emzirme döneminde Terlememin arttığını aklınız da bulundurarak daha hava Alan kıyafetler tercih etmelisiniz.
Sağlıklı ve Rahat bir Hamilelik Dönemi Geçirmeniz dileği ile

Yorum yazınız
"
Yandex.Metrica