0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Fantazi İç Giyim

Fantazi iç giyim ile alakalı kalemimizi sivriltmeden önce fantazi kelimesinin ne anlama geldiği üzerinde durmak istiyoruz. Fantazinin kelime anlamı literatürlere sınırsız hayal kurabilme, farklı beğeniler ve değişik hevesler olarak girse de fantazi her alanda ve her duygu üzerinde kurulabilir. Fakat günümüzde fantazi kelimesi daha çok cinsel istekler üzerinde yoğunlaşan bir duygu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebepledir ki bazı iç çamaşırları ve kostümlerin isimleri fantazi giyim olarak adlandırılmaktadır. Tanımlamada belirttiğimiz üzere fantazi sınırsızdır ve kişinin beğeni ve isteğine göre şekillenir. Dolayısı ile fantazi iç giyim de bu tanımlamaya uygun olarak sınırsız ve bol çeşit seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. 

Fantazi iç giyim şekillenmesi ise bir nevi fantazilerin kıyafetler üzerindeki etkisinden doğup şekillenmekte ve yıllar yılı modayla uygun yürütülmektedir. Fantazi giyimin şekillenmeye başladığı zamanlar olarak bilinen 18. yüzyılda bu kıyafetler daha çok maskeli balolarda, karnavallarda ya da cadılar bayramı gibi etkinliklerde kullanıldığı görülmekteydi. Gel zaman git zaman insanların bu kıyafetlerle eğlenceli zaman geçirdiklerini gören moda tasarımcıları bu kıyafetleri iç giyime entegre etmeye karar verirler ve bu kararı hayata geçirirler. Bir fark ediş ile gelen bu karar fantazi iç giyim için bir başlangıç ve gelişim noktası olur.

Fantazi iç giyim özellikle bayanların yoğun ilgi gösterdiği bir alan olsa da sunuş ve beğeniler düşünüldüğünde partnerler göz önünde bulundurulmalıdır. Dolayısı ile burada önem arz eden en önemli husus kostümün ya da kombinin doğru seçimi olmalıdır. Doğru seçim kadar ürünün kalitesi de bir o kadar önemlidir çünkü ürünler tek kullanımlık olmamalıdır. Dolayısı ile hem kaliteli hem de doğru kombini seçmek fantazi iç giyim için en önemli konu başlığıdır. 

Bugün fantazi iç giyim denildiğinde akıllara onlarca hatta milyonlarca seçenek gelse de bu ürünlerin satışı ne yazık ki sınırlı noktalardan gerçekleşmektedir. Sınırlı noktaların en kuvvetli adresi olan markacool zengin ürün çeşidi ve uygun fiyat politikasıyla fantazi giyimin değişmez adresi olmaya devam etmektedir. Yüzlerce farklı seçenek ve kombin bir 'tık' kadar uzağınızda...

Yorum yazınız
"
Yandex.Metrica