0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Erkek İç Giyim

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gerek iplik çeşitleri gerekse de kumaş çeşitleri önemli değişiklik göstermiş ve bu değişiklik kıyafetlerimize de yansımıştır. Dış giyim şıklık ve tasarımın öncüsü olurken iç giyim daha çok rahatlığın, iklimsel değişikliklere uyumun ve kişisel zevklerin adı olmuştur. Her ne kadar bayan iç giyim modellerini çok çeşitli ve seçenekli diye anlatıyor olsak da erkek iç giyim için de aynı şey söz konusu olmaktadır. Bunun sebebi ise kısaca gelişen teknoloji ve gelişen imkanlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Erkek iç giyim denildiğinde akıllara ilk gelen ürünler nelerdir? Klasik don familyaları ve atletler mi? Evet belki birçoğumuzun aklına klasik olarak sayılabilen bu ürünler gelirken aslında bu ürünlerin dışında sayılabilecek çok daha fazla ürün olduğunu unutmamak gerekir. Gerçi unutsak bile bir mağazaya gittiğimizde ya da evinizin sanal mağazası markacool ile en zengin iç çamaşırları dünyasına giriş yaptığımızda erkek iç çamaşırı çeşitlerinin de çok fazla olduğuna tanık oluruz. Don ya da kilot familyası olarak adlandırılan ürünler, boxer ve slip şeklinde gruplandırılsa da kendi içlerinde çeşitlilik arz etmektedirler. Bu çeşitlilik kelimesi en çok da erkek boxer çeşitleri için söz konusu olmaktadır. Çünkü malum erkekler arasında boxer ve slip kararsızlığı hala yaşanmaktadır. Ama bu kararsızlığın da açık ara bir galibi vardır ki o da kuşkusuz boxer’lardır. Bu galibiyete yön veren rüzgar ise kesinlikle moda rüzgarından başka bir şey değildir. Erkek iç giyim denildiğinde akıllara gelen bir başka ürün grubu da kesinlikle atletlerdir ki bu grup özellikle soğuk günlerin en yakın dostudur. Ama atlet grubu deyip de geçmemek lazım çünkü V yakasından, bisiklet yakasına, bisiklet yakasından sporcu atletine kadar pek çok çeşidi mevcuttur ve bu çeşitlerin en güzel adresi de kesinlikle markacool’dur. Soğuk kış günlerinin en yakın dostu atletler olsa da termal ürünleri unutmak mümkün bile değildir. Çünkü termal ürün demek soğuklara savaş açmak demektir! İç giyim, dış giyimin yansımasıdır. Dış giyimin erkek iç giyimi ile en uyumlu parçası ise erkek body çeşitleridir. Body’ler kazakların ve özellikle hırkaların altında muhteşem bir uyum sergileyerek dış giyimin en özel detayını oluşturmaktadırlar.

Erkek iç giyim ve iç giyimin en kuvvetli markası olan markacool, binlerce seçenek ve model ile iç giyim tercihlerinizi oluşturmaya devam etmektedir. Sevgiyle kalın…

Yorum yazınız
"
Yandex.Metrica