0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Eşortman Takım

Eşortman takım olarak daha kombine ve daha şık olarak gözükse de gün geçtikçe artan eşortman tutkunluğu özellikle eşortman altlarını fenomen haline getirmektedir. Değindiğimiz her ürün hakkında biraz mantık biraz tarihi bilgi kullanıp kalemimize yön verdik. Aynı rotayı şüphesiz eşortman takım detaylarında da sürdüreceğiz. Peki sizce bu kavram nasıl ortaya çıktı? Cevaplarınızı duyar gibi olsak da mantığımızın sesini kaleme dökmek niyetindeyiz. Elbette ev giyiminde ve doğal ortamda rahatlığı yakalayabilmek ve bağda bahçede daha rahat çalışabilmek için. Fakat ilk eşotman kavramının ortaya çıkması tabi ki bugünün son moda eşortman takım modelleri ile olmadı. Daha pijama tarjı ve daha sıradan demek yanlış olmayacaktır. Eşortman takım kavramı ve modernizasyonlar bazı dünyaca ünlü markaların bu sektöre el atması ile mümkün olmuştur.

Şimdi gelin günümüzde eşortmanların kullanım alanlarını zihnimizde canlandıralım. Şöyle bir etrafımıza baktığımızda hemen hemen herkesin eşortman giydiğini hatta bazılarının özel kombin olan eşortman takım tercihinde bulunduğunu bile görmekteyiz. Son yıllarda eşortman üzerinde akıl almaz değişimler yaşandı ve moda rüzgarı bu alanı tabiri yerindeyse on ikiden vurdu. Film çekimlerinde oyuncuların eşortman ile kameralara takılması, ünlülerin röportajlara eşortman takımları ile çıkması şaşılacak bir durum değil aksine hepimize olağan bir durum olarak gelmektedir. Çünkü son zamanlarda inanılmaz değişiklikler yaşandı ve bu giyim objesi hem rahatlığın hem de modanın ismi olmaya başladı. Hatta ve hatta Jean ve eşortman arasında ezeli bir rekabet başladı diyebiliriz çünkü fanatik jean’ciler eşortmana doğru meyletmeye başladılar. Yakın zamanda takım elbiselerin altına eşortman giyen mankenler görürsek yargılarız değil mi? Bizden söylemesi bu görüntü sokak modasının habercisi olabilir J

Eşortman takım tasarımları ve modelleri bu denli gelişme gösterirken herkesin dolabında en az iki adet eşortman takımı olduğunu varsayarsak büyük bir yanlışa düşmeyiz. Hali hazırdaki seçeneklerinize bir yenisini eklemek, rahatlığın ve modanın şıklığına katılmak için sizleri markacool.com adresine davet ediyoruz. 

Yorum yazınız
"
Yandex.Metrica