0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Bayan İç Giyim

Giyim, yüz yıllardır ihtiyaç duyulan bir olgu olsa da birçok dönem ve koşula göre değişiklik göstermektedir. Giyimin, en çok ekonomik duruma göre şekillendiği bir gerçeklik konusudur. En kolay tanımı ile giyim, insan vücudunu dış etkenlerden korumak ve vücudu örtme ihtiyacından doğan bir buluş olsa da iç giyim için bu tanımı yapmak mümkün değildi. İç giyim daha çok tek parça ve küçük hacimli parçaları sembolize ederken dış giyimdeki amaçla birbirinden ayrışmaktadır. Özellikle de bayan iç giyim, en çok gelişme gösteren ve en çok seçeneğin sunulduğu alan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bayan iç giyim, giyinmek ve vücudu örtmek ihtiyaçlarından ziyade süslenebilmek amacına hizmet etmektedir. Bu sebepledir ki bayan iç giyim her zevki ve tercihi gözeterek seçenek ve model çeşitliliği ile sunulmaktadır. Bayan iç giyim seçeneklerine açıklık getirmek gerektiğinde aşağıdaki sıralama ve açıklamaları yapmak mümkün olabilmektedir.

 • Bayan Slip: Bayan iç giyim sınıflandırmasının en çok tercih edilen ürünlerinden olan slip, halk arasında külot olarak da bilinmektedir.
 • Sütyen: Bayan iç giyimin tamamlayıcı öğesi olsa da özellikle vücudun rahat etmesi ve ergonomik hareketler için sütyen seçimi son derece önemlidir. Her zevkin ihtiyacını karşılayabilecek ve ergonomik kullanıma uygun seçenekler markacool bünyesinde sizleri bekliyor.
 • Bayan String: Stringler görünüşte rahatsız edici iç giyim modeli olarak dursa da bilinenin aksine daha rahattır. Özellikle dış giyimle uyumu kusursuzdur ve iç çamaşırın izini neredeyse bırakmaz.
 • Tanga: Tanga da külot takımının bir ürünüdür. Normal külottan tek farkı ise yanlarının ipli olmasıdır. Özellikle iş dünyası bayanlarının iç giyim tercihi olarak bilinen tanga kumaş pantolonların altından iz yapmaması ile bayanların gönlüne tart kurmuş bir üründür.
 • Kombinezon: Bu grup genellikle saten tercihinden oluşmakla birlikte, kolsuz ve kısa iç çamaşırı olarak nitelendirilmektedir.
 • Babydoll: Babydoll’lar, kadın iç giyim için üretime sunulmuş en nadide parçalardır. Babydoll sayesinde bir kadının güzelliği daha çok artar ve vücudunun güzelliği katlanarak sergilenir.
 • Jartiyer: Özel gecelerin vazgeçilmez bir parçası olarak bilinen jartiyerler gece kıyafeti olarak bilinirler.
 • Bayan Boxer: Külot takımının bir ürünü olan boxerler, külottan hacimce daha büyük olan parçaları sembolize etmektedir. Ayrıca boxerler bayan iç giyimin en rahat modellerinden de biridir.
 • Bayan Body: Bodyler özellikle soğuk kış günlerinin en tercih edilen iç giyim seçeneklerinden biridir ki çıtçıtlı modeli ile soğuktan korunmak mümkün olurken transparan modeli ile de güzelliği elden bırakmamak mümkün olabilmektedir.
 • Bayan T-shirt: Bayan iç giyim kategorisinin günlük hayatı en kurtarıcı öğesi bayan t-shirtleridir. T-shirtlerin dış giyimle kombinizasyonu en sık karşılaşılan giyim ihtiyaçlarından biridir.
 • Bayan Atlet: Soğuktan korunmak isteyen bayanların sığındığı bir başka liman kesinlikle atletlerdir. Çünkü biliyoruz ki normal şartlarda atlet kullanımı minimuma düşmektedir.
 • Jüpon: Özellikle elbise ve eteklerin en hayat kurtarıcı iç giyim ihtiyacı kesinlikle jüponlardır. Jüponla kullanılan eteklerde, eteğin iç kısmının gözükme olayı kesinlikle yaşanmamaktadır.
 • Büstiyer: Kadınların ceket vb. kıyafetlerinin içinde kullanmış olduğu göz alıcı ve işlemeli kumaştan tasarlanan askısız bir iç giyim tercihidir.
 • Korse: Destekleyici bir üründür. Özel gün ve gecelerin bir numaralı tercihidir. Özellikle dış giyimi mükemmelleştirmek için kullanılan bir üründür ki vücudu kusursuzlaştırmanın en kolay yolunu bize sunar.
 • Bayan Termal Ürünler: Soğuktan korunmanın seçeneklerinden bahsetmiş olsak da bir numaralı seçenek kuşkusuz bayan termal ürünleridir ki bu ürünler iletkenliği sayesinde vücudu koruyacak en etkili araçlardır.
 • Külot: En çok kullanılan ve alt gurubu olan bayan iç giyim seçeneği kuşkusuz külotlardır ki bu sebepten dolayı da özellikle külotların renk ve seçenek çeşitleri oldukça fazladır.

Bayan iç giyim seçeneklerine derinlemesine değinmiş olsak da en güzel seçeneklerin ve tercihlerin markacool’da toplandığını unutmamak gerektiğini vurgulamak isteriz. Özel kalın…

Yorum yazınız
"
Yandex.Metrica