0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Bayan Çorap

Çorap nedir diye sorduğumuzda yediden yetmişyediye herkesin bir tanımı ve betimlemesi olur. Tanımlama yapamayan, kelimeleri bir araya getiremeyen çocuklar dahi çorabın karşılığını bilirler. Daha önceki yazıarımızda olduğu gibi tarihsel başlangıcı bozmak niyetinde değiliz elbette. Çorap ayağa giyilen bir giysiyi betimlediği aşikar olsa da kumaşın dolayısı ile de iplliklerin ortaya çıktığı tarihe kadar bizleri götürmektedir. Soğuk iklim özellikleri ve hastalıklardan korunmak için elde örülen çorapların yerini makine çorapları alsa da kullanım amacının farklılılaştığı da gözler önündedir. Erkek çorap için bahsettiğimiz amaç farklılığı çok gündemde olmasa da bayan çorap modelleri için durum tam da bahsettiğimiz gibidir.

Özellikle kış aylarında çokça kullanılan çoraplar yazın dolabın bir köşesinde istiharata çekilmektedir. Çekilmesine çekilmektedir ama bu olay örgüsü bayan çorap modelleri için pekte mümkün olmamaktadır. Çünkü bayanlar, bu dünyaya doğal güzelliği simgelemek için gelmişler ve bu güzelliği A' dan Z' ye her detaya yaymak istemektedirler. Şüphesiz ki çoraplar da bu detaylardan yanlızca biridir. Kış ayları içerisinde gösterişli bir çorapla kıyafetini kombinleyen bir bayan gördüğümüz de istemsiz olarak 'üşümüyor mu acaba?' tepkisini veririz. Bu tepki bize olağan gelse de güzelliğini kusursuzlaştırmak isteyen  bir bayan için detayların birleşimi son derece önemlidir. Yani sözümüz o ki; evvel zaman önce sadece soğuktan ve dolayısı ile de bazı hastalıklardan korunmak için ortaya çıkan çorap özellikle bayan çorap söz konusu olduğunda işin rengi ve seyri değişmektedir.

Güzelliklerini kusursuzlaştırmak için iklim şartlarına bile meydan okuyan bayanlar için markacoll şık ve modern çizgileri markası altında toplamıştır. Bayan çorap, ince detayların şıklık ve zerafete yansıyan çizgisidir. İçinizdeki markanın adresi markacol.com sizleri bu çizgiye davet ediyor. 

 

Yorum yazınız
"
Yandex.Metrica