0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Büstiyer Kullanımı Hakkında

Büstiyer, arkadan bağlanan sütyen şeklinde bir görünüme sahip olan göğüsten göbeğe kadar uzanan moda haftalarında adından sıklıkla söz ettiren bir kıyafettir. Kullanım alanı olarak 2'ye ayrılmaktadır. 1.si daha çok fantezi bir iç çamaşırı olarak tercih edilen modelleridir. 2.si ise daha çok genç kızların yaz aylarında askılı olması sebebiyle tercih ettikleri modellerdir. Kullanım alanlarının biraz kısıtlı olduğunu söylesek sanırım çok yanlış olmaz. Öncelikle büstiyer giymeyi düşünen bayanların ince bir bel ve kıvrımlı bir fiziğe sahip olması gerekmektedir. Aynı şekilde çok büyük göğüslere sahip iseniz büstiyer giydiğinizde çevrenin bakışlarından dolayı rahatsız olabilirsiniz.
Yani büstiyer giymeyi düşünen kişilerin öncelikle zayıf ve küçük göğüslü bayanlar olması gerektiğinin altını çiziyoruz. Günlük kıyafet olarak tercih edilen büstiyerlerde istemediğiniz kadar renk ve modele ulaşabilmeniz mümkün. Özellikle yaz aylarında dışarıya çıktığınızda güzel bir mini şort veya pantolonun üzerine iyi bir şekilde kombin edildiğinde çok şık ve çekici bir görüntü elde edebilmeniz mümkün.

Son zamanlarda ise büstiyerin etekler ile birleştirilerek göbek bölgesinin kapatılarak tasarlandığını görmekteyiz. Bu modeller daha çok göbek bölgesinde fazla kiloları olan kişilerin de büstiyer giyebilmesi için tasarlandığını düşünüyoruz. Güzel bir etek ve şık bir büstiyeri yine aynı zerafette bir kemer ile süsleyerek çevrenizdeki bakışları üzerinizde toplamanız mümkün. Genel olarak günlük kıyafet olarak büstiyerin genç, zayıf ve küçük göğüslü bayanlara yakıştığını söyleyebiliriz.

İç çamaşırı olarak kullanılan büstiyerler de ise model ve renk yönünden bayanların çok şanslı olduğu bir gerçek. Sınırsız model ve renkten oluşan büstiyerleri özel gecelerinizde daha seksi ve alımlı bir görüntü sergileyebilmek için kullanabilirsiniz. Genellikle fantazi ağırlıklı bir ürün olduğu için diğer kıyafetlerle de çok kolay bir şekilde kombine edilebilmektedir. Büstiyerinizle aynı renkte ve desende bir jartiyer büstiyerden alacağınız verimi bir anda ikiye katlayabilir. Genellikle iç çamaşırlarda kullanılan büstiyerleri göğüs ölçünüze göre straplez veya klasik olarak ikiye ayırabilir, size en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli tercih edebilirsiniz.

Yorum yazınız
Yorumlar
12.3.2014 13:39
Çok Açıklayıcı Bilgiler
"
Yandex.Metrica