0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Çocuk Pijama Gecelik

Çocuklar... Diyoruz ve ardı arda sıraladığımız noktaların ardında kalan anlamları sizin oluşturmanızı istiyoruz. Her ne kadar çocuk pijama gecelik konusuna değinecek olsak da içinde çocuk geçen konuda biraz duraksamadan edemiyoruz ve biliyoruz ki bu cümlelerimizin anlamı anne ve babalarda daha farklı olacaktır. Biraz daha anlamlı, biraz daha duygusal ve tabi ki biraz daha hassas... Onlar hayatımızın neşesi, olmazsa olmazlarımız, canızın parçalarıdır. Dolayısı ile onlar söz konusu olduğunda ince eleyip sık dokur hatta onlar  için temin ettiğimiz her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırır, sağlıkları ve gelecekleri için her türlü fedakarlıkları yaparız. Eeee sağlık demişken çocuklarımıızın sağlıklı gelişimi için şart olan uykunun kalitesine değinmeden de geçemeyiz. Minimum 9 saat, uyarlarını çok kez duymuşuzdur ama detayları ne kadar biliyoruz? 9 saat uyku deyip geçmiyoruz elbette altını çizerek belirtiyoruz ve 'kaliteli uyku' diyoruz. Kaliteli uyku ise birçok detayın kusursuz bir araya gelişinden ibarettir. Bu detaylar ışıktan, çocuk pijama gecelik takımlarına kadar uzanan geniş bir yelpazenin ürünüdür.

Araştırmalara göre kapkaranlık bir odada uykuya dalmak beynin tam uyku pozisyonuna geçmesine yardımcı olurken aynı zamanda beynin ihtiyacı olan dinlenme ortamına kavuşmasını sağlamaktadır. Yani sadece uyumak değil aynı zamanda uykudan elde edilmesi gereken verimin de kazanıldığı gerçeği ortaya çıkar. Her ne kadar ışığın ve ortamın etkisi, kaliteli uyku için önemli şartlardan biri olsa da bir başka önemli husus da kuşkusuz bölünmeyen uykudur. Bölünmeyen uyku detyaları ise; yataktan giyilen kıyafetin önemine kadar detaylanabilmektedir. Rahatsız bir yatak nasıl çoçuklarımızın uykusunu bozarsa çocuklarımıza giydirdiğimiz yanlış uyku kıyafetleri de onların uyku kalitesini olumsuz etkilemektedir. Bu sebeple ebeveynleri çocuk pijama gecelik takımları ile tanışmaya davet ediyor ve çocuklarına daha kaliteli uyku sunmalarını istiyoruz. Yani çocuk pijama gecelik, aslında kelime dizilişi kadar basit değil tam tersine çocuklarımızın sağlıklı gelişimi için gerekli olan en önemli detaylardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sağlıklı bir nesil için uykunun önemini biliyor ve çocuklarımızı kaliteli uyku ile büyütmek için sizleri çocuk pijama gecelik takımlarımızı incelemeye davet ediyoruz. 

Yorum yazınız
"
Yandex.Metrica